به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت حقوق و مزایا طبق قانون کار

 پارسا : با سلام ! بنده در یک دفتر مشغول بکار هستم . در شش ماه ابتدایی بدون قرارداد و بیمه و حتی با حقوقی کمتر از اداره کار مشغول بودم و با اصرار بنده ایشان با من قرارداد یکساله بست و بیمه هم پس از آن پرداخت کرده ولی نه عیدی و نه سنواتی پرداخت نکرده است. البته یک دست نوشته از ایشون دارم که حقوق و مدتی که قبل از نوشتن قرارداد جدید برای ایشون کار کرده ام را شامل می شودبا شروع سال جدید ایشون حقوق را طبق قبل داده و حاضر نیست مطابق قانون پرداخت کند. و کم بودن کار و مشکلات اقتصادی را بهانه می کند. قصد شکایت از ایشان را دارم . آیا می توانم حقوق و پاداشهایی که قبلا پرداخت نشده را هم بگیرم ؟

1.     بابت تمام دتی که قرارداد دارید و یا حق بیمه تان پرداخت شده است می توانید تمامی حقوق و مزایای تان را دریافت کنید از جمله عیدی و سنوات

2.     بابت 6 ماه ابتدایی باید مدارک کارکرد داشته باشید . مثلا اگر حقوق به حسابتان ریخته شده است باید از حسابتان پرینت بگیرید .

3.     دستنوشته بدون مهر و امضاء سندیت قانونی ندارد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401