به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا داشتن دو دفترچه بیمه قانونی است ؟

 نسرین : سلام وعرض ادب ! سوالی داشتم از حضورتان ! من تا به حال دوتا دفترچه بیمه داشتم یکی از طرف همسرم خدمات درمانی ، یکی خودم تامین اجتماعی ! امروز که دفترچه  خدماتم تمام شده بود برای گرفتن دفترچه مراجعه کردم گفتند نمی شود باید یکی را باطل کنی . من برای سابقه ام بیمه تامین اجتماعی را لازم دارم . آیا این که دفترچه خدمات ندادند قانونی است ؟ در ضمن من یک وقت حضوری از خدمتتون دارم در مورد بازنشستگی و یا بیمه بیکاری ممنون می شوم اگر به من وقت بدهید باتشکر ؟ بله این کار قانونی است و بهتر است بیمه خدمات درمانی تان را حذف کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401