به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

قرارداد پورسانتی

 غفاری : دارای باشگاه ورزشی هستم که در آن مربیان ورزشی در ازای خدمات به هر شاگرد از مبلغ ثبت نامی ها از من درصد می گیرند که آخر هر ماه به مربیان پرداخت می کنم و ساعت کاری مربیان متفاوت و بستگی به ثبت نام شاگردان می باشد ، یعنی حداقل روزی دو ساعت و حداکثر چهار ساعت در روز تجاوز نمی کند . لذا نوع و نحوه قرارداد و تکلیف بیمه مربیان را راهنمایی بفرمایید با تشکر فراوان ؟

1.     نوع قرارداد که هر جور دلتان بخواهد ! ظاهرا پورسانتی کار می کنند و به همان صورت بهتر است برایشان قرارداد بنویسید .

2.     بهتر است ساعات کاریشان در ماه را جمع کنید و به ازاء هر 44 ساعت 7 روز حق بیمه برایشان پرداخت کنید . 23 درصد دریافتی شان را شما پرداخت کنید و 7 درصد را از خودشان کم کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401