به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آزمایشات بیمه خویش فرمای تامین اجتماعی

فرزاد : سلام ! من نزدیک ۱۲ سال بیمه دارم . مشکلی هم قبلا جهت آزمایش نداشتم . اما این مدت ۲ ساله بیمه نریختم . و اکنون بصورت خویش فرما می خواهم پرداخت کنم. آزمایش نوشتند .  آزمایشم خونم و کلسترولم خیلی بالا است . تری گلیسیرید ۱۲۲۵ و کلسترل ۳۰۰ و قند ۲۰۰  چه تاثیری در بیمه بازنشتگی دارد .  سوال کردم جواب درستی ندادند . گفتند کمیسیون تعین می کند ، درصد تعیین می کنند ؟  چیه من در مدت۱۲سال مشکلی نداشتم ؟ شما از نظر کمیسیون داخلی بررسی می شوید و درصد ازکارافتادگی تان مشخص می شود . بابت موارد فوق 10 تا 20 درصد ازکارافتادگی به شما تعلق می گیرد و بعدها اگر درخواست ازکارافتادگی دهید بابت موارد فوق ممکن است درصد ازکارافتادگی به شما تعلق نگیرد شوید . کلا مشکل خاصی نیست و مطمئنا می توانید بیمه تان را ادامه دهید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401