به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

افزایش حق بیمه برای دریافت مستمری بیشتر

 محمد ر : من کارفرما هستم دریک فروشگاه و در قراردادی که با تامین اجتماعی نوشتم حداقل دستمزد است . لذا می خواهم بدانم راهی برای استفاده از حداکثر حقوق وجود دارد و  ۲۵سال سابقه بیمه دارم و الان با روزی ۵۰۰۰۰ تومان حقوق بیمه رد می کنم ؟ در بیمه های کارفرمایی می توانید میانگین پرداخت حق بیمه یک سال آخر قبل از بیمه شدن را ملاک قرار دهید . اگر سال های قبل هم حداقل پرداخت می کردید در این نوع بیمه راهی ندارید . بهتر است از جایی بیمه اجباری شوید . البته توجه داشته باشید که در بیمه اجباری هم از حد مشخصی بیشتر نمی توانید افزایش پرداخت حق بیمه داشته باشید . با تائید شعبه نهایتا تا 10 درصد در سال می توانید افزایش دهید جدا از بحث افزایش حق بیمه ها . البته اگر مسئول فنی شعبه قبول نماید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401