به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا خودروی رنگ شده افت قیمت دارد ؟

 مهدی : سلام ! از دوستان صمیمی بنده که مالک پراید است دچار شکستگی دست شده بود و از من تقاضای رانندگی جهت ارسال فرم استعلاجی به کارخانه شده بود . متاسفانه در میدان هزار سنگر آمل ماشین که پراید است دچار تصادف شدیم که به پشت نیسان ماشین برخورد کرد.ماشین خدا رو شکر بیمه بدنه دارد .

به نمایندگی سایپا ماشین برده شد که گلگیر جلو سمت راست ، در جلو سمت راست و در عقب سمت راست تعویض باید بشود و گلگیر عقب سمت راست نیاز به یک مقدار صافکاری و رنگ نیاز است . ماشین در حال حاضر تعمیرگاه است که آخر هفته تحویل می گردد.

خواسته بنده از جنابعالی این است با این تفاسیر افت قیمت ماشین حدودی چه مقدار می باشدماشین مدل ۱۳۹۲ و به رنگ نوک مدادی و 131 se می باشد.ضمن اینکه در گذشته این ماشین از جاده منحرف شده و درب جلو سمت راست و درب عقب سمت راست رنگ شدگی دارد و این را در نظر بگیرید که بنده خواستم ثوابی کرده باشم که این مشکل پیش آمد ؟ درب هایی که رنگ شده باشد دیگر افت قیمت ندارد . بابت گلگیر 4 درصد قیمت ماشین قبل از تصادف افت قیمت در نظر می گیرد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401