به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازنشستگی در بیمه روستائی

 بیگ محمدی  : می خواستم بپرسم مادرم به سن ۵۵ سالگی رفته است . می توانم دفترچه درمانی بگیرم برایش ؟ بابا هم بسن ۵۶ سالگی رفته ولی سال ۹۶ تصادف کرد از پشت کتفش و یکی از رگهایش پاره شد . از اون طرف هم روزمزد هست ، کار سنگین کرده و قسمتی از گوشت دستش فرو رفته است . برایش دفترچه بگیرم بعنوان کارافتاده درضمن خرج و خوراک و معشیتش را بچه هایش می دهند .

 راستی صندوق کشاورزی هم بیمه اش بیمه عمر فقط دفترچه خدماتی ندادند  و ندارند . بنابراین استعلام بشود مشکلی پیش می آید ؟ برای مادرتان بیمه سلامت بگیرید . اما بیمه روستائی باید درخواست ازکارافتادگی دهید که پرونده هایشان را به کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی می دهند .اگر کمیسیون ازکارافتادگی شان را تائید کند می تواند مستمری بگیر شود .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401