به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه دیسکوپاتی

 محمدحسین محمدی  : سلام ! بنده ۲۳ اسفند در اثر حادثه ناشی از کار دچار پارگی دیسک ال چهار ال پنج شدم و مورد عمل جراحی قرار گرفتم . نظریه اول پزشک قانونی به این صورت بوده بیمار دچار تشدید و بروز عوامل دیسکوپاتی ستون فقرات و عمل جراحی شده و نیاز به معاینه مجدد در تاریخ ۳۱ اردیبهشت می باشد و در تاریخ فوق مجددا معاینه شدم و پزشکی قانونی اعلام داشته که مصدوم التیام نیافته و دچار ضعف حسی حرکتی اندام تحتانی می باشد و نیاز به معاینه مجدد در تاریخ ۲۶ مرداد می باشد . 

خواستم بدانم به صورت تقریبی چند درصد و چه مبلغی بهم تعلق می گیرد و اگر درخواست علی الحساب دیه بدهم ؟ چقدر بهم می دهند ممنون ؟حدود 10 درصد دیه دارد معادل 27 میلیون تومان . به نظرم ارش هم حدود 2 درصد تعلق می گیرد . 

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401