به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازپس گیری سفته طبق قانون کار

 Shr : سلام و عرض ادب ! بنده در جایی مشغولم که بعد از مدتها متوجه شدم قرارداد سفید و یک طرفه با کارفرما بستم و امضاهای سفید جهت ثبت مرخصی بنا بر اظهار کارفرما ! و حتی امضای سفید جهت حقوق و سنوات و پاداش و سفته سفید بدون رسید دارم . بعد از شکایت همکارم که شرایطش با من یکی بوده متوجه شدم عملا من هم از نظر قانونی نمی توانم ثابت کنم که حقم خورده شده (با وجود اینکه بیمه نیمه وقت بودم ولی تمام وقت کار می کردم و تمام این بند و بساط سفته و ...جهت جلوگیری از شکایت مبنی بر کار بیشتر و حقوق کمتر بوده است ) . چقدر می تواند این آدم خطرناک باشد و با دور زدن قانون من را بدهکار خودش کند ؟ منظورم یک آدم مریض حرام خور و مردم آزار و یه عالمه امضا سفید و سفته سفیدی که نخواهد تحویل بدهد می باشد ؟ بدترین کار این است که بترسید . اگر دیگر نمی خواهید آنجا کار کنید ابتدا باید مدارک تان را تحویل بگیرید . به درگاه الکترونیک قضایی رفته و درخواست برگشت چک ها و سفته هایتان را بدهید . اگر نداد به دادگاه بابت برگشت آنها شکایت کنید . یا باید بدهد و یا منکر شود که در هر دو صورت به نفع شماست . ضمنا بعداد بابت تمامی حق و حقوق تان شکایت کنید . لیست بیمه مهمرتین مدرک است که می تواند بسیاری از حقوق و مزایای تان را اثبات نماید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401