به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

قانون کار در مناطق آزاد تجاری

 هدی خلفی : بنده برای یک شرکت ساختمانی یک ماه و نیم کار کردم . قرارداد من دو ماهه بود ، کارفرما نه حقوق پرداخت کردند و نه بیمه نمودند .  به اداره کار منطقه آزاد اروند مراجعه و شکایت کردم . رای به نفع من صادر  و لیکن کارفرما اقدامی انجام ندادند . به اجرای احکام مدنی مراجعه و تقاضای اجرای حکم کردم . متاسفانه باز نتیجه نگرفتم ! اجرای احکام به دادسرا اعلام جرم نمودند به دلیل استنکاف از اجرای رای اداره کار . جلب به دادرسی صادر شد و لیکن در شعبه جزایی منع تعقیب صادر گردید به دلیل اینکه قانون کار منطقه آزاد با قانون کار متفاوت هست و عنصر مجرمانه احراز نگردیده است ؟ بهتر است مجددا به اجرای احکام مراجعه کرده و تقاضای توقیف اموال کنید . متاسفانه در مناطق آزاد از این اتفاقات زیاد می افتد ؟!

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401