به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

ازکارافتادگی به علت شکستگی مهره های کمر

 حامد  : با سلام خدمت شما زحمتکشان ! بنده کارگر یک مغازه کیک صبحانه هستم . 6ماهه مشغول کار بودم . سوالم این است که در حین کار وقتی سینی های کیک را برمی داشتم یهو کمرم گرفت . حدودا سه هفته ایست که دکترا تازه فهمیده اند که دو تا از مهره هایم شکسته است (t3.t7) و باید جراحی بشوم .

حالا تا به امروز کارفرمایم به بیمه اطلاع نداده است ،  راستی مغازه هم بیمه مسئولیت مدنی ندارد .بنده الان چکار کنم ؟ هم کار بیمه تامین اجتماعی و هم کار بیمه مسئولیت مدنی را ؟ راستش هزینه جراحی را ندارم . آیا دیه و از کار افتادگی به من تعلق می گیرد ؟ لطفا زود جواب بدهید ! ممنون از شما ؟

بابت حادثه ناشی از کار احتمالا در بهترین حالت غرامت به شما تعلق می گیرد از جانب تامین اجتماعی ،  چون شکستگی مهره ها درصد ازکارافتادگی بالایی ندارد و تنها در صورتی ازکارافتاده می شوید که منتهی به ضایعات عصبی شده باشد. اما دیه آن 10 درصد است که چون بیمه مسئولیت ندارید باید بر علیه خود کارفرما شکایت کنید و از خود وی بگیرید . البته بازرس اداره کار باید مقصر بودن کارفرما در این زمینه را تائید کند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401