به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مدت زمان تائید استعلاجی در تامین اجتماعی

 محمد علیجانیان : کارگری به صورت ماموریتی در کارگاهی خارج از شرکت دچار حادثه شده است . اگر برای فرد به بیمه تامین اجتماعی گزارش حادثه ارسال نشود (تمامی خسارتهای درمانی فرد توسط شرکت پرداخت شده است) تا چه مدتی استعلاجی فرد حادثه دیده را بیمه قبول می کند . قانونی داریم در این خصوص ؟ این دو موضع ارتباطی به هم ندارد . با توجه به کتابچه استراحت های پزشکی در این زمینه رای داده می شود و هر نوع آسیب یک مدت مشخصی استراحت دارد . وضعیت حادثه دیده توسط پزشک معتمد یا شورای پزشکی با توجه به کتابچه بررسی می شود و در این زمینه رای صادر می شود. قبل از حادثه فرد باید بیمه باشد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401