به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دادن رضایت برای پرداخت دیه

 حسین : سلام ! بنده برای دریافت 50 درصد دیه به بیمه مراجعه کردم . بعد از 1 ماه بیمه تماس گرفت و گفت فرم رضایت را محضری کنید برای ما بیاورید . وقتی فرم را گرفتم دیدم رضایت کامل مبنی بر دریافت هر میزان و هر مبلغ خسارت وارد شده است و عدم شکایت و مراجعه به مراجع قضایی و رضایت کامل نسبت به مقصر و شرکت بیمه است در صورتی که نه مبلغی پرداخت شده و نه هنور رای نهایی و میزان دیه نهایی مشخص شده است . لطفا راهنماییم کند باید چیکار کنم ؟ حق ندارند چنین کاری کنند ولی متاسفانه دارد به عرف تبدیل می شود . حتما از طریق بیمه مرکزی پیگیری کنید . مطمئن باشد به نتیجه می رسید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401