به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از بانک مسکن

 محمد : سلام و عرض ادب ضمن قبولی طاعات و عبادات ! احتراما در خصوص وام مسکن همکاران بانکی سوالی داشتم . اینکه بنده بعد از چند سال که بانک قراردادم را تمدید نکرده بود بنده ناگزیر به اداره کار شکایت و هیات تشخیص و حل اختلاف حکم بازگشت به کار بنده را صادر کرده و پرونده در حال حاضر در دیوان عدالت اداری است ولی بانک در اقدامی تلافی جویانه وام مسکنی که به من داده بود را با استناد به ماده 34 قانون ثبت مصوب 29/11/86 به اجرا گذاشته است چرا که بنده طی این چند سال هیچ قسطی را پرداخت نکردم چون منتظر بودم تا به کارم برگردم .

 علاوه بر آن پولی هم نداشتم که بدهم چون اقساط وام مسکن همکاران بانکی از حقوق ماهیانه آنها کسر می شود . سوال اینجاست که آیا بانک می تواند چنین کاری بکند؟ چرا که بنده هنوز با توجه به رای قطعی هیات حل اختلاف از کارکنان بانک محسوب می شوم دوم اینکه از طریق بانک مرکزی می شود جلوی اجرائیه سند رهنی بنده را گرفت؟ بینهایت سپاسگزارم ؟

بانک نمی تواند چنین کاری انجام دهد . به نظر من از طریق دیوان عدالت اداری شکایت کنید نه بانک مرکزی .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401