به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت بیمه بیکاری در پایان دوره بیمه پردازی

 نسرین  : سلام وقت بخیر من حدود ۱۶/۵ در آموزش وپرورش بودم که حدود چهار سال و نیم به صورت پیمانکاری و بقیه پیمانی بودم . به عللی چون درشهرستان بودم وهمسرم بازنشسته شده بود مجبور به آمدن به تهران شدم و با مبلغ ناچیزی بازخرید شدم .

من بیمه خودم را حدود ۱۷ ماه هست از طریق کار در جایی پرداخت کردم و۶۲  سالم هست و قادر به ادامه کار نیستم . می خواهم اگر ممکن هست مرا راهنمایی کنید برای بیمه بیکاری تا سابقه ام بالاتر برود . در صورت امکان نداشتن برای باز نشستگی ممنون می شوم اگر راهنمایی ام بکنید در ضمن برای وقت حضوری چطور اقدام کنم باتشکر فراوان ؟

1.     2 سال دیگر سابقه می خواهید که می توانید با بیمه بیکاری آن را پر کنید . بهتر است با 20 سال سابقه بازنشسته شوید و چون سابقه تان کم است گرفتن بیمه بیکاری در پایان دوره بر مستمری تان تاثیر منفی نمی گذارد چون در هر صورت حداقل بگیر خواهید بود .

2.     از کارفرمایتان نامه عدم نیاز بگیرید و به شعبه بیمه برای گرفتن بیمه بیکاری مراجعه کنید .

3.     1 سال به شما بیمه بیکاری تعلق می گیرد . به نظر من کمی بیشتر بیمه پردازی کنید و بعدا درخواست بیمه بیکاری کنید . ممکن است با بیمه بیکاری بیشتر از 1 سال شما موافقت نشود .

4.     فعلا وقت حضوری ندارم.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401