به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اعصاب و روان

 اکبر آقاگلی : سلام ! اینجانب بعلت بیماری اعصاب و روان به کمیسیون مراجعه کردم . 8 سال سابقه بیمه دارم . دیوان رای به از کار افتادگی داده و تقاضای کمیسیون مجدد داده ولی فرم معاینات پزشکی خواستند که کار فرمای دوم من زمان استخدام آزمایش از من نگرفته و شرکت اول نیز در قشم بوده که منحل شده است . لطفا راهنمایی بفرمایید باید چکار کنم .چون الان فقط مشکل فرم معاینه پزشکی دارم و گرنه مدارکم همه تکمیل است ممنون  ؟ البته دیوان نمی تواند رای به ازکارافتادگی بدهد و این موضوع در صلاحیت کمیسیون پزشکی می باشد . دیوان فقط می تواند دستور به بررسی مجدد پرونده در کمیسیون پزشکی شود . نداشتن معاینات اولیه یک نقص است ولی بدون آن هم کمیسیون نهایتا رای می دهد ولی اگر نباشد احتمال دارد تا سازمان هزینه مستمری از کارافتادگی را تا صد در صد از کارفرما مطالبه کند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401