به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مشاغل سخت و زیان آور اداره کار

  من در دوران کاریم حدود 5 سال در شرکت فوم سازی مواد شیمیایی کار کرده ام  .الان با 28 سال سابقه می توانم از سختی کار استفاده کنم . درآن زمان کارفرما برای سختی کار اقدامی ننموده بود ؟ کار سختی است . باید درخواست تان را به هیات تفکیک مشاغل سخت و زیان آور اداره کار بدهید . آنها باید نظر بدهند . اگر زمان زیادی گذشته باشد به سختی رای مثبت می دهند . اگر رای مثبت بدهند تامین اجتماعی هم باید قبول کند که معمولا نمی کند و باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید . بعد از آن کارفرما باید حق بیمه اضافه به همراه جریمه را پرداخت نماید . در این صورت است که می توانید از مشاغل سخت و زیان آور استفاده کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401