به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت ثبت اختراع

 مهدی رامشینی : سلام ! من حدود يك سال پيش باشخصي به نام ... قرار شد بر روی  يك قطعه نظامي براي ... كار كنيم و قرار شد يك نمونه از قطعه براي ايشان در كارگاه خودم جوش بدهم وتمامي اشكالها ونقشها و غيره را برطرف كنم و درصورت جواب دادن تست ، ايشان براي ادامه بمن پيش پرداخت ٢٠٠ تا از اين قطعه را بدهد ومن كلي هزينه كردم و همان نمونه اول بعد يكسال به نتيجه خوبي رسيد و تو واتساپ همه ارتباطاتمون وجود دارد و من از متن پيامهامون عكس هم گرفتم ولي متاسفانه ايشان بهانه گيري كرده و كار را به كس ديگر داده و فقط مبلغ ٧ميليون بعنوان دستمزد به من داده كه چندين كار جوش ديگر هم برایش انجام دادم . خواستم بدانم مي توانم حقم را از ايشان بگيرم ؟ قيمت هر قطعه هم كه با آنجا بسته بود دونه اي ١ميلياد بوده است ؟ باید به دادگاه عمومی شکایت کنید . البته به نظر من به مدارک قوی تر از چت های واتساپ نیازمندید . به نظر من باید با یک وکیل خبره در این زمینه تماس بگیرید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401