به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

پرداخت حقوق کارگر به صورت جنس

 عبدالرضا : با سلام ! می خواستم ببینم من در یک فروشگاه مواد غذایی کارگری دارم که جنس و مواد غذایی می برده و در دفتر حساب نوشته شده تمام کالا ها !

 حالا رفته از دستم شکایت کرده بابت حقوقش و گفته که حقوق نگرفته ولی اینطور نیست ! این تمام حقوقش را جنس می خریده و حالا حکم اداره کار به نفع اون صادر شده است . آیا اگر اعتراض کنم به جایی می رسم ؟ من فاکتور خرید ندارم ازش و فقط ازش تو دفتر جنس هایی که خریده یادداشت کردم . ایشان می گوید دفتر را قبول ندارم و تقلب در آن صورت گرفته است . چکار کنم به نظرتون ؟ در اداره کار رای به نفع ایشان صادر می شود . بابت خریدهایی که انجام داده اند و پولی نگرفته اید باید به دادگاه عمومی یا شورای حل اختلاف شکایت کنید . اداره کار متاسفانه اهمیتی به این موضوع نمی دهد . در شکایت تان هم به شورای حل اختلاف باید مدرک کافی داشته باشید وگرنه به نتیجه نمی رسید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401