به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

کارفرما حق بیمه را پرداخت نکرده است ؟

 مریم ص : سلام  !من به مدت یک و نیم سال در یک کارگاه خیاطی کار کردم .بعد از این مدت من را از کار اخراج کردند  و کارفرما باهام لجبازی کرده و نامه عدم نیاز نمی دهد .

من هم رفتم از بیمه سوابقم را در آوردم  ، متوجه شدم از یک و نیم سالی که کار کردم فقط حدود 8 ماه بیمه واریز کرده برایم .ضمنا قرارداد هم امضا نکردم توی این مدت کاریم . لطفا راهنماییم کنید ؟ با این 8 ماه بیمه بیکاری به شما نمی دهند . باید به اداره کار شکایت کنید و حق بیمه تان را زنده کنید . با مدارک کارکردتان مانند پرینت حساب به اداره کار شکایت کرده تا حق بیمه تان تائید شود . ضمنا بخواهید شما را برای دریافت بیمه بیکاری معرفی کنند . بعد از اینکه حق بیمه تان توسط کارفرما پرداخت شود می توانید مقرری بیمه بیکاری بگیرید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401