به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

صحنه سازی در حادثه ناشی از کار

 علی  : سلام جناب خستە نباشید ! بندە سرکار دچار حادثه شده و مراحل قانونی پرونده طی شد و دیه پرداخت شد . الان صاحب کار می گوید دیه شما زیاد است باید درصدی برای من در نظر بگیرید وگرنه می روم بیمه می گویم صحنه سازی بوده در حالیکه خودش قبلا در اظهاراتش گفته که ایشان کارگر من بوده و همه چی رو واقعا بیان کرده است . آیا می تواند برایم مشکل درست کند و حقم را بخورد ؟ نه ! اگر خوب از خودتان دفاع کندی نه ! ضمنا دیه دیگر پرداخت شده است و اصلا بیمه نمی تواند در این زمینه اعتراض کند . ضمنا کارشناسان بیمه و اداره کار معمولا در مورد اینکه صحنه سازی نباشد نظر می دهند و بعدی است اشتباه کنند . علاوه بر این اگر ایشان چنین ادعایی کنند و به هر صورتی ثابت شود خودشان نیز شریک جرم می باشند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401