به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازپس گیری سفته از کارفرما

 سمیه : با سلام و سپاس از حسن نظرتان !  چهار سال پیش در حالیکه مشغول انجام کارهای استفاده از بیمه بیکاری بودم اداره کار من را برای کار فرستاد به یک دفتر بیمه شخصی و گفت اگر این کار را قبول نکنم بیمه بیکاریم لغو می شود ( در صورتی که من از سمت کارشناس فرهنگی دانشگاه غیرانتفاعی تعدیل شده بودم) .

من به آن دفتر بیمه مراجعه کردم و بخشی از حقوقم رو  آن دفتر بیمه پرداخت می کرد و در ابتدا بابت حسن انجام کار مبلغ 5 میلیون سفته سفید امضا از من گرفتند . و بعد از چند ماه من همکاریم را با آنها قطع کردم . و تقریبا از همون موقع دنبال گرفتن سفته ام هستم که هر بار کارفرما با بهانه ای از دادن سفته امتناع می کند .

 الان هم می گویند سفته ات در گاوصندوقم هست و کلیدش گم شده و باز کردن گاوصندوق هزینه زیادی دارد . بنابراین بیا تا بجای سفته خودت از طرف خودم یک سفته 5 میلیون بهت بدهم ولی باید ته فیش سفته خودت رو بیاوری ! در صورتی که من یادم نمی آید ته فیش به من داده باشد و یا شایدم من ته فیش را گم کردم. حالا من باید چکار کنم؟ ممنونم از لطف تون ؟ ته فیش را ندهید . از طریق درگاه الکترونیک قضایی درخواست گرفتن سفته تان را کنید و اگر ندادند شکایت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401