به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا کار در معدن جزء مشاغل سخت و زیان آور است ؟

 صدرایی : سلام و عرض ادب مجدد ! من تا پایان سال 1397 مدت 17 سال سابقه پرداخت بیمه در سازمان تامین اجتماعی دارم و سنم 40 سال است از این مدت 17 سال حدود 10 سالش در کار معدن بوده است که جهت تطبیق با مشاغل سخت و زیان آور در خواست داده ام که هنوز نتیجه آن به دستم نرسیده استمی خواستم از حضورتان سئوال کنم در صورت تایید تطبیق با مشاغل سخت و زیان آور مدت 10 سال سابقه کار در معدن چه مزیت و منفعتی برای من دارد؟ آیا از لحاظ بازنشستگی زودتر موثر است و ارزش پیگیری در صورت تایید نشدن را دارد؟ از لطفتان ممنون و سپاسگزارم ؟ بله . 10 سال فوق 15 سال حساب می شود . البته حق بیمه اضافه باید توسط کارفرما محاسبه شود . مطمئنا زودتر بازنشسته می شوید .نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401