به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت مجدد از کارفرما

 علی ملایری  : با سلام خدمت جنابعالی ! بنده دو سال در شرکتی کار می کردم و با توجه به داشتن یک سال قرارداد از شرکت اخراج شدم و شکایت کردم و هیات تشخیص و حل اختلاف حکم بازگشت بکار برای من صادر گردید و شرکت گفت که مقداری پول بگیرم و رضایت بدهم و من هم همین کار را کردم و رضایت امضاء کردم ولی با توجه به اینکه در این دو سال اضافه کاری های زیادی به بنده پرداخت نشده بود مجدد شکایت از کارفرما شکایت کردم و رد دادخواست شده و هیات تشخیص گفت با توجه به رضایت من حق شکایت مجدد از کارفرما را از خود سلب کردم که فعلا اعتراض کردم تا جلسه حل اختلاف !

 سوال من این است که در کدام قانون این مطلب را نوشته و راهنمایی شمار را در این زمینه تمنا دارم . خواهشمند هستم در این زمینه راهنمایی بفرماییدبا تشکر و سپاس از توجه جنابعالی ؟ اگر در شکایت اولیه تان بابت اضافه کاری شکایت داشته اید و رای داده شده است و رضایت داده اید درست گفته اند و دیگر حق شکایت ندارید . اگر در شکایت تان بحث اضافه کاری نبوده است می توانید مجددا شکایت کنید و اگر قبول نکردند می توانید از طریق دیوان عدالت اداری موضوع را پیگیری نمایید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401