به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از پیمانکار بانک بابت حقوق و مزایا

 وحید درخشنده : سلام خسته نباشید ! ما درمجموعه ای مشغول بکارهستیم که شامل 12نیروی نگهبان و یک سرپرست است . مشکل ما عدم پرداخت مزایا و سنوات از کارفرمایمان است . ما بدو ورود قرارداد یکطرفه ای امضا کردیم که دوماهه بود و درمتن چیزخاصی جز تاریخ ورود و مدت قرارداد نبود .

 کارفرما بعداز 5 ماه اتمام پروژه با نیروها که ماباشیم فقط حقوق تسویه کرد ! ناگفته نماند که درسال 97 دریافتی ما 1300 بوده و الان که شرکت جدیدی جایگزین شرکت قبل شده و درهمان مکان درحال انجام کار هستیم  کارفرمای جدید بما گفته که شرکت بانک بابت هرنیرو 3میلیون واریز داشته که شرکتتان به شما1300می داده است .

 الان ما نیروی مستقیم بانک شده ایم . قبلا زیر نظر کارفرما بودیم که شرکت واسطه بوده است . سوال این است که برای حقوق مان و مزایای که دریافت نکردیم و سنوات و حتی مرخصی هایی که نرفتیم و پولش را ندادند می خواهیم شکایت کنیم ؟! آیا به نتیجه خواهیم رسید، اگر آری راه حل چیست؟ ممنون ؟ بابت مزایا و عیدی و سنوات و حق مرخصی به نتیجه م رسید . بابت حقوق فکر نکنم چون حداقل قانون کار را رعایت کرده اند . در دو حالت ممکن است به نتیجه برسید :

1.     بانک تاکید کرده باشد که طرح طبقه بندی مشاغل برای کارگران اجرا شود .

2.     بانک در قرارداد با پیمانکار شرایط مشخصی برای پرداخت حقوق به شما مشخص کرده باشد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401