به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اعتراض به جریمه حق بیمه

 فاطمه دانیال : با سلام و عرض ادب متاسفانه به دلایلی حسابدار مجموعه پس از تغییر کد کارگاه مجموعه ، ترک کار  کارگاه قبلی رد نشده و برای یک سال کامل شرکت در کد کارگاه قبلی جریمه شده است . اعتراض گذاشته شده است . ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید چطور می توانیم از اعتراضمون دفاع کنیم تا جریمه حذف یا کمتر بشود ؟ اگر حق بیمه پرسنل از کارگاه جدید رد شده است معمولا در هیات های بدوی تشخیص مطالبات سازمان به اعتراض شما رسیدگی می شود . مدارک کارکرد و مالیات های پرداختی و دیگر مدارکی که نشان دهید در مکان جدید فعال بوده اید را به هیات بدوی ارائه کنید . این موضوع معمولا اگر مدارک کافی داشته باشید مشکل ساز نمی شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401