به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بیمه بیکاری شرکت های پیمانکاری

 نورالدین حسن پور : ضمن سلام و عرض ادب ! با توجه به اینکه شرکت پیمانکاری به جز پرداخت حق بیمه ، دیگر مزایای قانون کار را پرداخت نمی کند و قرارداد فی مابین هم در شهریور ماه امسال 1398 به اتمام می رسد ، آیا من می توانم بعد از اتمام قرارداد در شهریور ماه ، به علت نپرداختن سنوات و عیدی و دیگر مزایای قانون کار از بستن قرارداد جدید امتناع کنم و به اداره کار شکایت نمایم و تقاضای بیمه بیکاری نمایم . ضمنا من یازده سال سابقه بیمه و 57 سال سن دارم قبلا از زحمات شما سپاسگزارم  ؟ بابت پرداخت سنوات و عیدی می توانید شکایت کنید اما بابت بیمه بیکاری نه ! به کارگرانی که حق بیمه شان از طرق شرکت های پیمانکاری و به صورت مقطوع پرداخت شده است مقرریی بیمه بیکاری تعلق نمی گیرد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401