به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

درصد ازکارافتادگی به علت قطع پا

 حسن : با سلام ! در حین کار بر اثر خرابی دستگاه پاشنه پای راستم بطور کامل کنده شد . جوری که الان پاشنه پا ندارم ، کمیسیون برایم 15 درصد ازکارافتادگی زده است . می خواستم بدانم درصدش همینه یا برایم کم درصد زدند . و اگر 15 درصد درست است ماهیانه چقدر بهم غرامت می دهند ؟ از نظر کتاب تامین اجتماعی درصدش همین است و درست است . ماهیانه غرامت نمی دهند و یک بار بیشتر غرامت نمی دهند . 36 برابر حقوق مستمری با 15 درصد ازکارافتادگی را محاسبه و پرداخت می کنند . حقوق مستمری ازکارافتادگی بر اساس میزان سابقه پرداخت بیمه تان و میانگین پرداخت 1 روز حق بیمه در 730 روز آخر بیمه پردازی تان محاسبه می شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401