به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شرایط دریافت بیمه بیکاری

 مریم : سلام ! من از تاریخ دو مرداد 97  تا 26 اسفند 97 درکارگاه تولیدی مشغول به کار بوده ام . تا این تاریخ بیمه برایمان رد شد و وقتی تعطیل شدیم دیگر رد نشد تا بعد از عید که بیاییم سرکار ! یعنی ازتاریخ 1398،1،17 الی 1398،2،31 مشعول به کار بودم که شرکت عدم نیاز داد بهمون . هم تاریخ بیمه مان به این شکل است ،  هم قراردادمون ، هم عدم نیازمون ! به نظر شما بیمه بیکاری بهمون تعلق می گیرد با توجه به این که قبل از عید و ایام بیمه مان قطع شده ممنون ؟ احتمالش کم است . سابقه تان کمتر از 1 سال است و بیمه ایراد می گیرد . یا باید با یک سال سابقه نامه عدم نیاز بگیرید یا اینکه در اثنای قرارداد ازدواج شوید و از طریق اداره کار به تامین اجتماعی معرفی شوید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401