به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت به اداره کار

 پورسعید : سلام ! من یک طباخی دارم که پروانه اش بنام مادرمه و ایثارگری دارد . یه پیرمرده که قبلا باهم آشنا بودیم و یک شناسنامه ایرانی داره 58 سالشه و یک عراقی که 67سالشه .این چندسالی بود میومد اونجا چون چشماشم نمی دید زیاد و نمی توانست جایی کار کند ماهم بهش غذا یا پولی می دادیم اینم هر کاری می توانست می کرد یا نمی کرد و هر وقت می خواست می رفت .

چون داشت اذیت می کرد با یه بدبختی بیرونش کردیم . حالا رفته اداره کار شکایت کرده که من کارگر اونجا بودم و بیمه نشدم . اداره کار هم 60 ماه بیمه برایش رای دادند که رفتم پرسیدم گفت حدود صد میلیون می شود . بخدا قسم من همه زندگیمم بفروشم اینقدر نمی شود . الان نمی دانم چه خاکی تو سرم بریزم ! تورو جان عزیزت هر کار می دونید بگوئید من بکنم و بگوئید الان که ابلاغ اومده برم بیمه یا بزارم بره دادگستری بعد بروم؟ تو ابلاغ و رای کارفرما مادرم ذکر شده است .از امروز 5 روز وقت دارم ؟ بروید حتما و به رای اعتراض کنید تا موضوع در هیات حل اختلاف بررسی شود . ایشان چگونه بدون مدرک توانسته است رای بگیرد . آیا پول به حسابشان ریخته اید ؟ موضع اصلا ربطی به دادگستری ندارد (البته فعلا) . به نظر من حتما وکیلی بگیرید در حوزه قانون کار .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401