به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

کافرما حق بیمه را ناقص پرداخت کرده است ؟!

 سعید مویدی : اینجانب طی شکایتی هم در هیئت تشخیص و هم در هیئت حل اختلاف کارفرما را به پرداخت 5 میلیون و نیز اعلام حقوق غیر واقعی محکوم نمودم  . یعنی کارفرما حداقل حق بیمه را پرداخت کرده درصورتیکه مبلغ حقوق بیشتر بوده  است . حالا که کارفرما محکوم شده آیا بیمه قبول می کند ؟ ضمنا کارفرما دارای کارگاهی با دوهزارپرسنل است و بیمه میتواند طلب رابه راحتی وصول کند ؟ اگر در سال های آخر بیمه پردازی باشد بیمه سخت گیر زیادی می کند و موضوع را مجددا در کمته بررسی می کند . اما اگر در سال های پایانی نباشد چون کارگاه پرسنل زیادی دارد معمولا بیمه سخت گیری زیادی نمی کند .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401