به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مقصر تصادف کیست ؟

 مینروا  : در یک بلوار سه بانده با ماشین ۲۰۶ هاچ بک با سرعت ۵۰ در لاین وسط در حال رانندگی بودم که ناگهان یک موتوری از پشت من سبقت گرفت و در لاین سرعت(لاین چپ) با شتاب از کنار من گذشت و محکم خورد به ماشین نیسان که در جلوی موتوری بود ( ماشین نیسان در باند سرعت توقف کامل کرده بود و در حال حرکت نبود !!!) .

 وقتی موتوری به پشت نیسان خورد پرت شد جلوی سپر ماشین من ، من که در مسیر مستقیم خود حرکت می کردم سریع ترمز گرفتم ولی مصدوم با سپر من حدود ۲ متر جلو کشیده شد؛ متاسفانه مصدوم به دلیل جراحات مغزی شدید در صحنه فوت کرد.

 می خواستم ببینم مقصر این حادثه چه کسی است و آیا برخورد مصدوم به سپر ماشین من می تواند موجب مرگ او بوده و من را تقصیرکار بدانند یا همان ضربه اولیه به نیسان موجب صدمه شدید و مرگ وی شده است؟ من راهی دیگر جز ترمز سریع نداشتم ولی خب به هر حال با سرعتی که داشتم تا توقف کامل اتومبیل مصدوم با سپر ماشین من به جلو کشیده شد ؟  دقیق نمی توان گفت . بستگی به طول خط ترمزتان دارد . اگر در حالت عادی رانندگی می کردید مقصر در درجه اول موتور است و در درجه 2 نیسانی که در لاین سرعت متوقف بوده است . بعید می دانم درصدی از تقصیر به گردن شما بیفتد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401