به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مشاوره رایگان بیمه جو

 مهندس : سلام خسته نباشید ! من از ابتدای امسال چند بار از شما مشاوره گرفتم .خواستم تشکر کنم بابت راهنمایی های دقیقتون ! چند هفته پیش جلسه اداره کار برگزار شد که همینجا بهتون اعلام کردم که برخورد خوبی نداشتن و ....منتها امروز رای به نفع من صادر شده بود و کارفرما را مکلف کرده بودند بابت همه اون چیزی که شما گفته بودید و من نوشته بودم و اینکه نوشته بودند که اخراج شدم و درخواست بازگشت به کار دارم.حالا منتظر رای قطعی هستم که بیمه بیکاری را بگیرم....خیلی ممنون از راهنمایی های درست شما ؟  خواهش می کنم . خوشحال می شوم وقتی می بینیم که کمکی هر چند کوچک به فردی داشته ام .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401