به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از پیمانکار شهرداری

 نرگس : سلام و خسته نباشید ! من حدود پنج ماه در شرکت خصوصی کار می کردم و پرونده های شهرداری را شماره می زدیم و اسکن و بایگانی می کردیم . وقتی شروع به کار کردیم به ما گفتند راحت در روز ۸۰۰۰ برگه را می زنید . آخه حقوق ما برگه ای ۷ تومان بود یعنی حدودای حقوق قانون کار درمیومد . رفته رفته خیلی شرایط کار سخت شد و فوقش ما می توانستیم در روزش ۴۰۰۰ تا۵۰۰۰ بزنیم و حقوقمان هم خیلی کم شد . بعد از چند ماه یک میلیون و چهارصد به ما داد و می گویده بمانید که چکم پاس بشود و جواب سر بالا می دهد ولی هیچ قراردادی بین ما نیست : نه بیمه ای نه هیچی ! تنها چیزی که می شود ثابت کرد آنجا کار کردیم ورود خروج حراست است . می خواستم ببینم چطور می شود به حقمون برسیم و چی شامل ما می شود ؟ تمامی حقوق و مزایا طبق قانون کار شامل شما می شود و ایشان هم چون پیمانکار شهرداری است باید همه را رعایت کند . حداقل حقوقو طبق قانون کار ، حق اولاد ، بن خواروبار ، حق مسکن ، عیدی و سنوات و اضافه کاری . باید همگی به اداره کار شکایت کنید و درخواست بازرسی از محل کار را بدهید چون ظاهرا هیچ مدرک دیگری ندارید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401