به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اعتراض به نظریه پزشکی قانونی

 الی : با سلام ! بنده دو تا سوال از خدمتتون دارم :

1.     بنده حدود دو ماه پیش تصادف کردم  . بعد روز تصادف هزینه درمان که پرداخت کردم را چگونه باید از بیمه دریافت کنم ؟ مدارک پزشکی را به کجا باید ارائه کنم ؟

2.      در معاینه اولیه شکستگی استخوان فیبولا پای راستم توسط پزشک معتمد نوشته نشده است . به پزشک مراجعه کردم تایید کردند که شکستگی دارد ولی پزشکی قانونی رفتم گفتند دکتر ننوشته ماهم برای دادسرا ننوشتیم و برای پنج ماه بعد معاینه مجدد نوشتند . ما الان برای اعتراض باید از چه طریقی اقدام کنم . چون ممکن است در معاینه مجدد ذکر نکنند . ممنون می شوم راهنماییم کنید ؟

پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است :

1.     هزنه درمان را بیمه نمی دهد . اگر بیمه تامین اجتماعی باشید  و در بیمارستان خصوصی هزینه کرده باشید می توانید از طریق کارگزاری های بیمه اقدام کنید . اما اگر منظورتان بیمه شخص ثالث است ، بیمه نمی دهد . باید بر علیه مقصر در دادگاه کیفری شکایت کنید تا هزینه های درمان را به صورت جدا از مقصر بگیرید .

2.     از پزشک معتمد بیمه مجددا گواهی شکستگی بگیرید و با مدارک شکستگی مانند گرافی در معاینه مجدد ارائه دهید . احتمالا می نویسند اما اگر ننوشتند باید از قاضی درخواست کنید تا مجددا بتوانید به رای پزشکی قانونی اعتراض نمایید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401