به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

آیا پستاسازی جزء مشاغل سخت و زیان آور است ؟

 محمد صادقی  : اینجانب با 15 سال سابقه بیمه در شغل پستارسازی که شامل سختی و زیان آور است پس از جمع آوری سوابق بیش تر مواقع ناشی از بازرسی یا کارگر ساده نوشته اند.اولین ثبت نام در تاریخ 66 با نام پستارساز بوده است در همین تاریخ از اداره کار دفترچه با نام پستار ساز گرفته ام . حال برای من سه و نیم سال سختی و زیان آور درنظر گرفته شده است. همیشه بازرس موقع مراجعه به کارگاه شغل را پستارساز می نوشت . حال چگونه شغل من عوض شده است که من بعد از 15 سال نمی دانم . آیا من می توانم با 58 سال سن کاری بکنم و به حق و حقوق خود برسم ؟ البته فکر کنم پستا سازی جزء گروه الف مشاغل سخت و زیان آور باشد . با این حال باید بررسی کنید آیا شغل تان را عوض کرده اید یا نه ! ممکن است در جایی هیات تفکیک مشاغل سخت و زیان آور جزء مشاغل سخت و زیان آور محاسبه کند و همان شغل را در کارگاهی دیگر جزء این مشاغل محاسبه نکند . همچنین ممکن است یک کارگاه وضعیت امنیتی اش بهتر شود و دیگر این شغل جزء مشاغل سخت و زیان آور حساب نشود . یا اینکه کارفرما کلا حق بیمه اضافه مشاغل سخت و زیان آور را محاسبه ننماید . بهتر است از شعبه تامین اجتماعی بپرسید که سال هایی که به عنوان مشاغل سخت و زیان آور حساب نشده است علتش چه بوده است تا بتوان در این مورد بهتر نظر داد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401