به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

طبقه بندی مشاغل در آتش نشانی

 طاهر عظیمی : همسرم آتش نشان است . بدلیل بیماریم به شهر داری منتقل شده ولی پرونده هایش در آتش نشاتی است و استخدام کارگری است . 13 سال سابقه کار در آتشنشانی دارد . در حکم سال 98 گروهش را داخل حکمش 8 ثبت کرده اند . اعتراض کردیم گفتند نمی شود کاری کرد ؟ شما من را راهنمایی کنید گروهش باید چند باشد تا ما به حقمان برسیم ؟ ممنونم من از قانون های کار مطلع نیستم . لطفا مرا راهنمایی کنید خیلی ممنونم  ؟ باید مدرک تحصیلی اش را بدانم تا بتوانم دقیق نظر بدهم . البته مطمئنا 10 به بالا باید باشد . آخرین گروهش هنگامیکه در آتش نشانی مشغول بود چند بود ؟

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401