به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از کارفرما

 علی صبوری : سلام ! خسته نباشید ! من کارفرما هستم و دو نیروی کارگر من بنا به خواست خود کار را ترک کردند و اکنون از من شکایت کردند در اداره کار . هیچ قراردادی بسته نشده ولی بیمه تمامی مدت پرداخت شده با اینکه در ماه میانگین بین 5 تا 10 روز تعطیل بودند . در شکایت خود مدرک تحصیلی ارشد و لیسانس نوشته اند ، آیا تاثیر دارد ؟

درخواست حقوق معوق ، سنوات و عیدی و پاداش دارند تمام ماه حقوق طبق قانون پرداخت شده به جز 6 ماه که زیر 1 میلیون بوده به دلیل تعطیلی زیاد در کار چقدر امکان جریمه یا پرداخت برای من وجود دارد ؟  2سال و3ماه سابقه دارند 

در پایان هر سال نامه تسویه و اینکه هیچ حق و حقوقی ندارند امضا و اثر انگشت کردند . آیا کمکی می کند؟ پیشاپیش ممنون از جواب به سوالات بنده ؟

1.     سنوات و عیدی و پاداش به احتمال زیاد به نفع شان رای صادر می شود . اما حداقل حقوق منوط به 44 ساعت کار کردن در هفته می باشد که اگر اثبات کنید متناسب با کارکرد باید حقوق پرداخت کنید .

2.     تسویه و امضاء و اثر انگشت اهمیت زیادی دیگر ندارد . باید مدارکی ارائه کنید که عدی و سنوات را پرداخت کرده اید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401