به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اعتراض به جریمه تامین اجتماعی

 عباس نعیمی چعبی : با سلام ! بنده کارگاه کشاورزی غیر خانوادگی دارم . کارکنان من دو فرزند پسرم و یکی از پسران برادرم است  . بنده از اسفند 94 تا اسفند 95 اقدام به پرداخت لیست بیمه ، بدون حق بیمه بیکاری ( بنده فکر می کردم لیست بیمه خانوادگی محسوب میشه با وجود پسر برادرم و به این دلیل حق بیمه بیکاری را از لیست بیمه حذف کردم)  . که در فروردین 96 خیلی اتفاقی متوجه شدم بدون هیچگونه اطلاع رسانی یا اخطاری از بیمه تامین اجتماعی متوجه شدم مبلغ حدود 12 میلیون جریمه شده ام . نسبت به موضوع اعتراض و متاسفانه هیچ گونه تاثیر نداشت که در آخر به دلیل مسدود شدن حساب های بانکی از طرف بیمه مجبور به تقسیط بدهی نمودم . آیا این مبلغ برای فقط فقط پرداخت نکردن بیمه بیکاری با حسابی که بنده کرده ام چیزی حدود 1.5 میلیون می شود ! درسته ! آیا این حق است ؟ ممنون می شوم اگر راهی هست راهنمایی فرمائید تا احقاق حق خودم را بیگیرم . در ضمن بنده تا کنون اقدام به پرداخت 7 قسط نموده ام . با تشکر ؟ بستگی به حقوق شان دارد و اینگونه نمی توانم محاسبه کنم. جریمه هم شده اید و به نرخ روز هم محاسبه شده است . با این حال باز هم به نظر زیاد به نظر می رسد . البته الان که به این مرحله رسیده است دیگر نمی توانید کاری کنید . تنها راهی که دارید شکایت به دیوان عدالت اداری است با این موضوع که در همان لیست های اول شعبه بیمه باید به شما ایراد می گرفت که چرا 3 درصد را پرداخت نکرده اید و نه اینکه بعد از چند سال جریمه کند . غیر از این هیچ راهی ندارید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401