به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

بازپس گیری سفته از کارفرما

 تینا نبی : با سلام روزتون بخیر ! من حدود ۳ سال و نیم برای شرکتی کار می کردم . سفته ۲۰ میلیونی دادم و فقط امضا کردم . بعد از پایان قراردادم تسویه حساب کردم ولی دوماهه که از شرکت آمدم بیرون سفته هایم را پس نمی دهند و می گویند باید یکسال بماند . باید چکار کنم که سفته ها را پس بگیرم ؟ و اینکه فقط یکسال و پنج ماه از این ۳ سال و نیم بیمه شدم . آیا می توانم برای بیمه نشدن آن مدت شکایت کنم و از چه طریقی ؟ ابتدا سفته تان را بگیرید و بعد بابت بیمه شکایت کنید . به درگاه الکترونیک قضایی مراجعه کرده و درخواست بازپس گیری سفته تان را بکنید . اگر ندادند با همین پرینت درخواست تان به شورای حل اختلاف کشایت کنید . باید سفته ها را در هنگام تسویه پس می دادند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401