به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

اجرای سفته توسط کارفرما

 عباسی : با سلام ! حدود 2 سال در یک شرکت ثبتی کار کرده ام . حالا که استعفای خودم را نوشتم و آمدم بیرون سنوات پایان خدمت و مبلغ مرخص های مانده مرا نمی دهند و مرا تهدید می کنند که اگر شکایت کنی سفته ات را به اجرا می گذاریم .

البته حقوق من بیشتر از مبلغ وزارت کار بوده که مبلغ اصلی وزارت کار را به حسابم واریز و مابقی را به عنوان دریافت حقوق و مزایا به صورت دستی پرداخت می کردند تا بابت پرداخت حق بیمه و مالیات حداقل پرداختی را برای خودشان داشته باشند.

اگر من شکایت کنم بابت سنوات پایان خدمت آنها می توانند ادعا کنند که مبلغ مابقی حقوق من که به صورت دستی پرداخت می شد همان سنوات پایان کار بوده و آیا به همین راحتی می توانند سفته مرا به اجرا بگذارند ؟

1.     اول باید سفته تان را پس بگیرید . از طریق درگاه الکترونیک قضای درخواست بازپس گیری سفته تان را کنید و اگر نداند بعد از 1 ماه به شورای حل اختلاف یا دادگاه عمومی شکایت کنید .

2.     بعد به اداره کار شکایت کنید . بستگی به مدارک مکتوب دو طرف دارد . نمی شود دقیق قضاوت کرد ولی بعید می دانم بتوانند چنین کاری کنند . برای پرداخت سنوات و حق مرخصی و عیدی باید مدارک مکتوب ارائه دهند که با مقادیر فوق همخوانی داشته باشد.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401