به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت بیمه بیکاری در اواخر بیمه پردازی

 محمد : با سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیز ! اگر بنده ۲۵ سال سابقه بیمه داشته باشم و درخواست بیمه بیکاری نمایم و شرایط درخواستم قبول باشد کل ۵سال بابت بیمه بیکاری تعلق می گیرد یا به اندازه ۴سال ؟ و بازنشستگی من زودتر تعلق می گیرد ؟باتشکر فراوان ؟ اگر متاهل باشید 50 ماه به شما تعلق می گیرد البته به شرطی که تمامی سابقه تان مشمول  قانون کار بوده باشد و 3 درصد بیمه بیکاری کسر شده باشد . اگر توانایی کار کردن بعد از ان را نداشته باشید ممکن است با ادامه آن تا بازنشستگی موافقت شود ، ممکن است هم نشود .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401