به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

حادثه در دوران عقد

 آتوسا : با سلام و آرزوی قبولی طاعات.! پیش از هرچیز از محبت و بزرگواری شما برای کمک به همه مردم بدون هیچ چشمداشتی قدردانی می کنم و خیر و نیکی را برای شما آرزو دارم. من و همسرم در دوران عقد هستیم و متاسفانه با حادثه ای که برای ایشون پیش آمد مراسم عروسی عقب افتاد . می خواستم ببینم آیا پدر و مادر همسرم در این زمینه مسئولیت دارند که همسرم درکنارشون بوده است ؟ چون تا چند روز بعد از حادثه هم اطلاعی بمن ندادند. آیا در دوران عقد دختر امانت نزدشون نیست ؟ البته نفرموده اید چه حادثه ای برای ایشان پیش آمده است . پدر و مادر در زمینه نگهداری از همسر شما که البته دختر خودشان نیز هست ! مسئولند . ولی نمی دانم منظور شما چیست چون نوع حادثه را نمی دانم ؟ اگر حوادث عادی باشد هیچ دادگاه یا قانونی پدر و مادر ایشان را محکوم نمی کند و فکر می کنم از نظر شرعی ، اخلاقی و قانونی نیز درست نیست.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401