به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

پیمانکار حق بیمه را پرداخت نکرده است ؟

 حسن : با عرض سلام بنده از سال 88 تا کنون سوابق بیمه تامین اجتماعی دارم و در سال 89 پیمانکار سه ماه رد نکرد و چون آشنا بود شکایت نکردم . بنظر شما چه راهی هست بتوانم این سه ماه را هم درست کنم که برای پایان بازنشستگی به مشکل برنخورم . بقیه بیمه هایم وقفه ندارند . درضمن بنده بیش از 8 سال بیمه سختی و زیان آور دارم و مابقی اختیاری است . بیمه چگونه برای بنده محاسبه می شود ؟! زمانش یعنی 8 سال بیمه می شود ! چقدربیشتر می شود یا نه ! با تشکر ؟

1.     پیگیری آن سه ماه بیمه خیلی سخت است چون شرکت پیمانکاری بوده است . باید به اداره کار شکایت کند و رای بگیرید و با رای به شعبه تامین اجتماعی مراجعه کنید.

2.     مشاغل سخت و زیان آورتان بابت هر سال ، یک سال و نیم محاسبه می شود.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401