به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

پرداخت دیه به نرخ روز

 سعید خطیب : با سلام و آرزوی قبولی طاعات ! کارگری در کارخانه به علت حادثه در سال ۹۰ فوت نموده و در سال ۹۱ بیمه مسئولیت مدنی دیه کارگر را بر مبنای سال ۹۰ محاسبه و به خانواده حادثه دیده پرداخت کرده است ولی خانواده متوفی تقاضای مابه التفاوت دیه سال ۹۰ تا ۹۱ را که حدود ۲۶ میلیون تومان هست ازکارفرما نموده اند.

سوال این هست آیا این مبلغ مابه التفاوت برهمان مبنای مابه التفاوت سال ۹۰ تا ۹۱ باید پرداخت شود یا اینکه مابه التفاوت به روز باید پرداخت شود ؟ باتوجه به اینک ۶۷ میلیون و پانصدهزارتومان در سال ۹۱ پرداخت شده است و مبالغی نیز چون اعسار قبول شده ماهیانه پرداخت شده استباتشکر) ؟ دیه باید به نرخ روز و براساس درصد پرداخت شود . یعنی هر سال هر مبلغی پرداخت شده باشد درصدی از دیه پرداخت شده است و مابقی دیه بر حسب درصد به نرخ هر سالی که پرداخت می شود باید حساب شود .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401