به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دیه کبودی

 مریم: سلام !‌ ببخشید خواهر من با یک خانمی درگیری داشتند و اون خانم مراجعه کرده پزشکی قانونی و پزشکی قانونی فقط نوشتند کبودی درحال جذب  . چون همون روز مراجعه کردند و خواهر من هم درگیری لفظی با ایشون داشته است . و اصلا ایشون را نزده است . و کبودی در حال جذب حداقل برای ۶ روز پیش است . چگونه باید این را در دادگاه مطرح کنیم ؟

1.     پزشکی قانونی مشخص می کند که کبودی مربوط به همان زمان است یا مربوط به گذشته است . شما می توانید برای قاضی توضیح دهید ولی قاضی براساس نظریه پزشکی قانونی رای می دهد .

2.     هر کبودی در سر و صورت 0.3 درصد دیه دارد معادل 810 هزار تومان و هر کبودی در دیگر قسمت ها بدن 0.15 درصد دیه دارد معادل 405 هزار تومان .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401