به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت غرامت حادثه در محل کار

 ایمان کهیش :  در سال ۹۵ در یک حادثه کاری دچار نقص عضو زانو پارگی دو مینیکس و کشیدگی رباط مچ و آسیب اسخوان مچ پا شدم . بیمه مسولیت بدون رای دادگاه فقط ۱۰میلیون داده اند . یکساله که متوجه شدم و برای شکایت ازکارفرما به گزارش حادثه احتیاج دارم . نه به من داده اند ، نه در اداره کار و نه در تامین اجتماعی موجود است . پیمانکار هم می گوید در بایگانی پیدا نکردم  ؟ بهتر است با مدارکی که دارید به بیمه مرکزی مراجعه کرده و شکایت کنید . البته بدون نظریه پزشکی قانونی کار سختی است چون مدتها از حادثه گذشته است و دیگر نمی توان نظریه پزشکی قانونی را گرفت.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401