به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

دریافت حقوق طبق طرح طبقه بندی مشاغل

 پاکی : سلام وقت بخیر ! من از سال ۹۲ در شرکت لبنی کار می کردم . سال اول قراردادم پیمانکاری بود از سال ۹۳ قراردادم با عنوان کارگر فصلی خرد اما من در واحد حسابداری فروش مشغول به کار بودم . از ۱/۱/ ۹۶ هم در واحد کامپیوتر با کار پشتیبانی نرم افزار مشغول بودم اما تمام این مدت من توی حکم و قراردادم کارگر فصلی خورده بود و در طبقه بندی مشاغل نبودم و حقوق پایه دریافت می کردم و فقط دوسال آخر بعضی مزایای شرکت را کامل با نصفه می گرفتم چون قراردادم به عنوان کارگر فصلی بود.

خیلی پیگیر شدم تا قراردادم درست بشود اما نشد. در چند سالی که در آن شرکت مشغول به کار شدم خیلی ها بعد سه ماه یا یک سال یا حتی دوهفته قراردادی شرکت می شدند اما برای من کاری نکردند و مجبور به استعفا شدم . چند روزی هست که کار نمی کنم اما هنوز تسویه بهم ندادند . چطور می توانم حق و حقوقم را بگیرم ؟ ممنون می شوم راهنماییم کنید . متشکرم ؟

1.     به این سوال یک بار جواب دادم . خواهشمند است ایمیل تان را چک نمایید .

2.     ابتدا منتظر بمانید تا تسویه بگیرید سپس اگر طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت تان اجرا شده است به اداره کار شکایت کرده و بابت هر دوره کاری درخواست حقوق و مزایای متناسب با آن دوره را داشته باشید .

3.     اگر طرح طبقه بندی مشاغل اجرا نشده است ، بابت حداقل حقوق و مزایای ثابت به اداره کار شکایت کنید .

4.     بابت اصلاح عنوان شغلی در لیست بیمه به بازرسی شعبه بیمه تان مراجعه کرده و درخواست بازرسی برای بررسی صحت موضوع کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401