به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مزایا و معایب بیمه اختیاری

 حامد فرجام فر : سلام ! من چند ماه است بیمه کارگری برای کار در دامداری دارم ولی به دلایلی ممکن است مجبور به ترک آنجا شوم . اگر بخواهم بیمه را ادامه دهم بیمه مشاغل آزاد بهتر است یا اختیاری و چه مزایا و معایبی هر کدام نسبت به بیمه دامداری برایم دارد و اگر بیمه مشاغل آزاد یا اختیاری شوم دوباره می توانم به کار قبلی رجوع کنم و بیمه کارگری شوم ؟ اگر مجردید بیمه حرف و مشاغل 12 درصد شوید ولی اگر متاهلید بیمه اختیاری شوید . بیمه دامداری چون بیمه اجباری است از هر دو بیمه اختیاری و حرف و مشاغل آزاد بهتر است . هر وقت خواستید می توانید بیمه تان را اجباری کنید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401