به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

مدارک اثبات اضافه کاری

 محمد : بنده می خواستم بپرسم که در یک کارگاه مواد غذایی کار می کنم و تمامی حضور و غیاب بنده داخل دفتر نوشته می شده حتی جنس هایی که خریداری می شده است . الان حکم اداره کار برای من صادر شده و من فقط توانستم آن دو سالی که بیمه برایم رد شده بود را ثابت کنم و دوسال قبلش هیچ .

تنها امیدم اون دفتره که تمام حضور و غیابم را نوشته ولی کارفرما از ارائه اون برای اداره کار خودداری می کند تا اون دوسال که ثابت نشده به جایی نرسد . الان جنس هایی که از اون مغاره می خریدم داخل آن دفتر ثبت شده ولی تو حکم هیات تشخیص فقط واریز به حساب ها مبنای حقوقم حساب شده است . الان سوالم این است اگر کارفرما دفتر حساب کتاب را بیاورد و بگوید این صورت جنس هایی که خریده است من می توانم درخواست کارشناسی از دفتر را بدهم تا همه حضور و غیاب من را کارشناس از اون دفتر بیرون بکشند ؟ همچنین اضافه کاری هایم هم ثبت شده است . آیا کارشناس می تواند ریز به ریزش را حساب کند و هزینه کارشناسی اون چقدر است ؟

1.     ظاهرا سوال قبلی از جانب کارفرمایتان نوشته شده است ! دفتر حضور و غیاب اصلا مدرک حساب نمی شود مگر اینکه هر دو طرف تائید کنند تمامی اطلاعات آن را . اگر یکی رد کند کلا مدرک حساب نمی شود . ارزیابی آن بر عهده کارشناس است و می توان به عنوان یک مدرک ضعیف از آن استفاده نمود .

2.     این دفتر مدرکی برای اضافه کار نیست مگر اینکه کارفرما قبول داشته باشد . فقط سیستم حضور و غیاب کامپیوتری و یا فیش با مهر و امضاء شرکت یا کارفرما اعتبار دارد .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401